Mājas lapas izstrāde

Mēs esam gatavi izstrādāt mājas lapas ar jebkuru funkcionalitāti, kāda vien Jums nepieciešama. Katrai mājas lapai veidojam unikālu dizainu, kas atbilstu klienta vajadzībām un prasībām. Mājas lapas izstrādes process ir sarežģīts, tādēļ, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, strādājam ciešā sadarbībā ar klientu. Mājas lapas veidojam uz jaunākajiem standartiem – HTML5 / CSS3, kā arī, lai lietotāja saskarsme būtu patīkamāka, lietojam Jquery datubāzi, lai izveidotu animācijas un efektus. Mājas lapas izstrādes cenas ir noteiktas, kas nozīmē, ka jau iepriekš zināsiet cik izmaksās mājas lapas izstrāde. Lai sīkāk uzzinātu par mājas lapas izstrādes procesu skatiet: Mājas lapas izstrādes process

Unikāls dizains

Visi mūsu veidotie projekti ir ar unikālu, katram atbilstošu dizainu un funkcionalitāti, jo katru projektu veidojam no skices līdz mājas lapas palaišanai.

Dizains tiek veidots, balstoties uz modernākajām izvietojuma arhitektūrām, kas palīdzēs Jūsu klientiem labāk un ērtāk atrast tieši viņiem nepieciešamo informāciju.

Ar unikāla dizaina palīdzību Jūsu mājas lapas apmeklētājs varēs kļūt par Jūsu klientu, jo dizains būs neaizmirstams un iespiedīsies atmiņā.

Satura vadības sistēma – ietaupi vēl vairāk!

Mēs izstrādājam savus projektus uz WordPress satura vadības sistēmas (SVS), kas ir pasaulē pazīstamākā un drošākā satura vadības sistēma.

WordPress ir ļoti piemērojama un funkcionāla SVS, kurai ātri var pievienot vēl tādu papildus funkcionalitāti, kas nepieciešama klientam.

Izmantojot SVS, klientam ir iespēja pašam rediģēt un papildināt mājas lapā esošo informāciju bez papildus izmaksām. WordPress SVS lietošana ir ļoti ērta un vienkārša, mūsu darbinieki Jūs iepazīstinās ar visām tās lietošanas iespējām.

WordPress vietnes pasaulē (29.12.2011)

Mājas lapu izstrādes piemēri

 Vēlies redzēt vēl mūsu darbus? Sazinies ar mums!